Genel

Erol Çitci

   Ahi Evran Üniversitesine Başladığım yıl Erol ÇİTCİ Hocamızı tanımıyorduk. Kendisi ile ilk yılımızın 2. Döneminde ilk dersimize girdik. Birkaç Hafta bütün hocalar gibiydi. Farkını projeler yapmaya başladıkça hissettik. Kendisi hiçbir öğrenciye kin beslemez aksine bütün öğrencilerini daha iyiye ulaştırmaya çalışır. Herkes ile tek tek ilgilenir derslerinde. Çalışmalarımıza yardım etmez sadece gideceğimiz yolu gösterir.

    Çalışmalarımıza gereken özeni göstermediğimizde düşük not vermekten kaçınmaz. Bu onun için bir ceza değil bir ödüldür çünkü yanlışımızı fark edip kendimizi düzeltmemizi bekler.  İlk sergi deneyimimi Erol Hoca sayesinde yaşadım. 2. Senemizin 1. Döneminde Kırşehir’de  Neşet  ERTAŞ Kültür Merkezinde Grafik  Tasarım Sergimizi açtık. Serginin nasıl yapıldığını öğretti. Kendisinin en sevdiğim özelliklerindendir taraf tutmaması. Dersimize girdiğinde bir öğretmenden çok bize yol gösteren bir abimiz gibi. Samimiyetini sevdiğim hocalarımdan.

   Bana çok şey kattı. Kendisine beni eğittiği bir şeyler öğrettiği için  teşekkür ediyorum. Ne yapsam hakkını ödeyemem  kucak dolusu saygı ve sevgilerimle.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply